DŽEM MIJEŠANI 860 g FRUDELA
Najniža danas
2,69 €
3,13 €/kg · u 2 lanca
u NTL-u
Prosječna
2,80 € 2 lanca
Najviša
2,90 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 2,69 €3,13 €/kg
- Gavranović 2,90 €3,37 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,69 € (3.10.)
2,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856003947180
- NTL
-
2,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
2,90 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Druge veličine
- FRUDELA DŽEM NTL 420 g MIJ.VOĆE FRUDELnajniže u Bosi 1,75 €4,17 €/kg
- FRUDELA DŽEM NTL 860 g MIJEŠANI FRUD.najniže u Bosi 2,80 €3,26 €/kg
- FRUDELA DŽEM NTL 860 g MIJEŠANI FRUD.najniže u Bosi 2,80 €3,26 €/kg
- TOP KAN d.o.o. DŽEM FRUDELA 420g MIJEŠANInajniže u NTL-u 1,59 €3,79 €/kg
- FRUDELA DŽEM MIJEŠANI 420 g FRUDELAnajniže u NTL-u 1,69 €4,02 €/kg