PRŠUT DALMAR 100 g NAREZAK
2,50 €
25,00 €/kg · u 4 lanca
u Bosi
Prosječna
2,87 € 4 lanca
Najviša
3,09 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,50 €25,00 €/kg
- Trgovina Krk 2,89 €28,90 €/kg
- NTL 2,99 €29,90 €/kg
- Gavranović 3,09 €30,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856003932773. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
2,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
2,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
3,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARIĆ PRŠUT DALM NAR 100g BARIĆnajniže u Konzumu 3,99 €39,90 €/kg
- VOŠTANE PRŠUT DALMATINSKI NAR 250 g MAPnajniže u Sparu 9,19 €36,76 €/kg
- PIVAC 100G PIVAC DALM. PRŠUT NARnajniže u Metrou 2,60 €26,00 €/kg
- Pivac Dalm. pršutnajniže u Lidlu 10,99 €21,98 €/kg
- PIVAC DALMATINSKI PRSUT E100 G PIVACnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €29,90 €/kg
- Vostane PRŠUT DALMATINSKI VOŠTANE 80 gnajniže u lancu Jadranka 3,29 €41,12 €/kg