DET.WOOSH 2kg
2,99 €
1,50 €/kg · u 3 lanca
u Bosi
Prosječna
3,42 € 3 lanca
Najviša
3,79 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,99 €1,50 €/kg
- NTL 3,49 €1,75 €/kg
- Gavranović 3,79 €1,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856003926420. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,99 € (-17%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- NTL
-
3,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Gavranović
-
3,79 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- WOOSH DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA 8 KG WOOSHnajniže u Bosi 8,89 €1,11 €/kg
- WOOSH DET. ZA RUČNO PRANJE POSUĐA LIMUN 1L WOOSH 2015najniže u Bosi 1,49 €1,49 €/l
- WOOSH DET. ZA RUČNO PRANJE POSUĐA MENTA 1L WOOSH 2015najniže u Bosi 1,69 €1,69 €/l
- WOOSH DET. ZA RUČNO PRANJE POSUĐA LIMUN 0,5L WOOSH 2015najniže u Bosi 0,65 €1,30 €/l
- WOOSH DETERDŽENT ZA RUČNO PRANJE POSUĐA MENTA 0,5L WOOSH 2015najniže u Bosi 0,65 €1,30 €/l
- WOOSH DETERDŽENT ZA RUČNO PRANJE POSUĐA SENSITIV 0,5L WOOSH 2015najniže u Bosi 0,65 €1,30 €/l