NAPOLITANKE 750 g NJAM
2,99 €
3,99 €/kg · u 3 lanca
u lancu Trgovina Krk
Prosječna
3,19 € 3 lanca
Najviša
3,49 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 2,99 €3,99 €/kg
- NTL 3,09 €4,12 €/kg
- Boso 3,49 €4,65 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856003917626. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgovina Krk
-
2,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
3,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 31020, 3.10.2026. (Podravska 11, VARAZDIN)
- Boso
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NJAM NAPOLITANKE 370 g NJAMnajniže u lancu Trgovina Krk 1,59 €4,30 €/kg
- JAFFA CRVENKA JAFFA NAPOLITANKE EXTRA CHOCO 150 G NJAMBnajniže u Studencu akcija 0,90 €6,00 €/kg
- JAFFA CRVENKA JAFFA NAPOLITANKE CRISPY CHOCO 150 G NJAMBnajniže u Plodinama 1,49 €9,93 €/kg
- JAFFA CRVENKA JAFFA NAPOLITANKE DOUB.CHOCO 150 G NJAMBnajniže u Plodinama 1,49 €9,93 €/kg