President Sir polutv.Protein30%mm120g
2,19 €
18,25 €/kg · u 13 lanaca
u Plodinama
Prosječna
2,97 € 13 lanaca
Najviša
3,55 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,19 €18,25 €/kg
- Dukat 2,39 €19,92 €/kg
- Kaufland 2,76 €23,00 €/kg
- Jadranka 2,99 €24,92 €/kg
- Konzum 2,99 €24,92 €/kg
- Spar 2,99 €24,92 €/kg
- Tommy 2,99 €24,92 €/kg
- Vrutak 2,99 €24,92 €/kg
- Djelo Vodice 3,09 €25,75 €/kg
- Boso 3,15 €26,25 €/kg
- Gavranović 3,29 €27,42 €/kg
- NTL 3,29 €27,42 €/kg
- Stridon 3,55 €29,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850355008148. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 014, 3.10.2026. (PUT CERODOLA 1, ZADAR)
- Dukat
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730026, 3.10.2026. (velike-sredice-11, bjelovar)
- Kaufland
-
2,76 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 2930, 3.10.2026. (Sajmiste 2 Virovitica)
- Jadranka
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
3,09 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Boso
-
3,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2655, 3.10.2026. (M.J.ZAGORKE BB, Slavonski brod)
- Gavranović
-
3,29 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 337, 3.10.2026. (B. Babica bb, SENJ)
- NTL
-
3,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Stridon
-
3,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PRESIDENT SIR POLUTV S TARTUFIMA 200 g PRESIDEnajniže u Dukatu 5,99 €29,95 €/kg
- DUKAT-PRESIDENT SIR CHEDDAR MATURE 200 G PRESIDENT DUKATnajniže u Dukatu 3,39 €16,95 €/kg
- PRESIDENT SIR POLU CHEDDAR MILD 200gnajniže u Dukatu 3,39 €16,95 €/kg
- PRESIDENT SIR ZA PIZZU 200 g AMERICANA PRESIDENTnajniže u Dukatu 2,89 €14,45 €/kg
- PRESIDENT SIR POLUTV DOM DIMLJ 300g PRESIDENTnajniže u Dukatu 4,79 €15,97 €/kg
- PRESIDENT SIR ZA PIZZU 200 g MARGARITA PRESIDENTnajniže u Dukatu 2,89 €14,45 €/kg