DUKAT VOĆNI JOGURT JAGODA 1 kg
Najniža danas
2,13 €
2,13 €/kg · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,13 €2,13 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,13 € (3.10.)
2,13 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850354015192. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT JOGURT VOCNI JAGODA 1 KG PET DUKATnajniže u Dukatu 1,89 €1,89 €/kg
- DUKAT JOGURT VOĆ MIX 150g DUKATnajniže u Kauflandu 0,21 €1,40 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT VOĆNI JOGO JAGODA, BRES.Š.V.150 g DUKATnajniže u Dukatu 0,35 €2,33 €/kg
- JOGURT 400g JAG.DUKATnajniže u Ribolu 1,10 €2,75 €/kg
- DUKAT DUKAT VOĆNI JOGURT JAGODA 1kgnajniže u Dukatu 1,89 €1,89 €/kg
- DUKATOS JOGURT JAGODA 150g DUKATOSnajniže u Dukatu 0,79 €5,27 €/kg