PUDING VANILIJA 4x125 g DUKAT
1,19 €
2,38 €/kg · u 6 lanaca
u Tommyju
Prosječna
1,70 € 6 lanaca
Najviša
2,07 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 1,19 €2,38 €/kg
- Stridon 1,41 €2,82 €/kg
- Studenac 1,63 €3,26 €/kg
- Djelo Vodice 1,89 €3,78 €/kg
- Trgocentar 2,01 €4,02 €/kg
- NTL 2,07 €4,14 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354013310. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
1,41 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- Studenac
-
1,63 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
1,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
2,01 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- NTL
-
2,07 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32012, 3.10.2026. (Glavna 24, MACINEC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT PUDING VANILIJA/ŠLAG 170 g DUKATnajniže u Stridonu 0,53 €3,12 €/kg
- DUKAT PUDING VANILIJA 4X125 g LUX DUKATnajniže u Stridonu 1,99 €3,98 €/kg
- DUKAT mliječna industrija d.d. PUDING VANILIJA ŠLAG 170g DUKATnajniže u Dukatu 0,49 €2,80 €/kg
- DUKAT D.D. PUDING VANILIJA LAGANO JUTRO 4x125 g DUKATnajniže u Konzumu 2,49 €4,98 €/kg
- DUKAT D.D. PUDING VANILIJA PROTEIN 200 g STAY STRONGnajniže u Dukatu 0,99 €4,95 €/kg
- DUKAT DUKAT PUDING VANILIJA ŠLAG 175gnajniže u Dukatu 0,49 €2,80 €/kg