40/1 FRANCK ČAJ ŠIPAK
Najniža danas
19,65 €
27,29 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 19,65 €27,29 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 19,65 € (2.10.)
19,65 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850291042763. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
19,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ČAJ ŠIPAK.KUPIN.60 g FRANCKnajniže u Stridonu 1,99 €33,17 €/kg
- FRANCK ČAJ FRANC 60 g ŠIPAKnajniže u Bosi 2,75 €45,83 €/kg
- FRANCK ČAJ ŠIPAK K 120g MAXI FRANCKnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €24,92 €/kg
- FRANCK ČAJ FRANC 120 g ŠIPAK K.MAXInajniže u Bosi 4,00 €33,33 €/kg
- FRANCK D.D. ČAJ ŠIPAK 60 g FV FRANCKnajniže u Stridonu 1,31 €21,83 €/kg
- FRANCK CAJ CAJ FILTER SIPAK 60 G OMOT FRANCKnajniže u lancu Djelo Vodice 2,19 €36,50 €/kg