ČAJ FRANC 20 g KAMILICA
Najniža danas
2,10 €
105,00 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,10 €105,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,10 € (3.10.)
2,10 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850291024219. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK CAJ CAJ KAMILICA I MALINA BEESTRO 50 G FRANCKnajniže u Studencu akcija 2,39 €
- FRANCK ČAJ KAMIL ĐUMBIR MED 40G FRANCKnajniže u Stridonu 2,13 €53,25 €/kg
- FRANCK CAJ CAJ FILTER KAMILICA 20 G OMOT FRANCKnajniže u Ribolu 1,28 €
- FRANCK ČAJ KAMILICA K 40g MAXI FRANCKnajniže u Metrou 2,71 €67,75 €/kg
- FRANCK D.D. ČAJ KAMILICA 20 g FV FRANCKnajniže u Stridonu 1,31 €65,50 €/kg
- FRANCK CAJ CAJ KAMILICA RINF. 40 G FRANCKnajniže u Plodinama 2,12 €53,00 €/kg