KAVA FRANC 1 kg ESPRESO VREĆ.
Najniža danas
49,99 €
49,99 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 49,99 €49,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 49,99 € (3.10.)
49,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850291015569. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
49,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2412, 3.10.2026. (SAJMIŠTE 2, Vukovar)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK KAVA ESPR. SUPERIORE 500 g FRAnajniže u Metrou akcija 12,59 €25,18 €/kg
- FRANCK KAVA ESPR. 1892 EDIT 500 g FRAnajniže u Tommyju akcija 12,95 €25,90 €/kg
- FRANCK KAVA ESPRES ZRNO STRETTO 500g FRANCKnajniže u Plodinama 12,89 €25,78 €/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA ZRNO CLASSIC ESPRESSO 500 G FRANCKnajniže u Konzumu 10,00 €20,00 €/kg