TEMP. SCOOLY 1/10 12 ml
2,52 €
210,00 €/l · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
4,15 € 4 lanca
Najviša
5,57 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,52 €210,00 €/l
- Boso 3,00 €250,00 €/l
- NTL 5,49 €457,50 €/l
- Trgovina Krk 5,57 €464,17 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850289090219. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- Boso
-
3,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2411, 3.10.2026. (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
- NTL
-
5,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Trgovina Krk
-
5,57 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- EUROCOM TEMP. SCOOLY 1/10 12 ml OV.KUTnajniže u Studencu akcija 2,92 €
- EUROCOM D.O.O. TEMPERA 1/5 12 ml SCOOLYnajniže u NTL-u 2,39 €199,17 €/l
- EUROCOM D.O.O. TEMPERA 1/5 12 ml SCOOLY BIJELAnajniže u Bosi 2,49 €207,50 €/l
- EUROCOM D.O.O. TEMPERA 10/1 12 ML OPTIMA P 40 alu tuba kartonska kutija 100001A P20/60najniže u Studencu akcija 1,99 €