LONAC VISOKI S POKL.18cm 2,75l TONKA
Najniža danas
20,99 €
7,63 €/l · u 2 lanca
u lancu Gavranović
Prosječna
20,99 € 2 lanca
Najviša
20,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 20,99 €7,63 €/l
- Trgovina Krk 20,99 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 20,99 € (3.10.)
20,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850286069669
- Gavranović
-
20,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 480, 3.10.2026. (Petra Preradovica 8, OGULIN)
- Trgovina Krk
-
20,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- EMO ADRIA D.O.O. LONAC VISOKI S POKL. 20CM 3,75Lnajniže u NTL-u 15,99 €4,26 €/l
- EMO-ADRIA d.o.o. LONAC VISOKI S POKL.16cm 2l TONKAnajniže u lancu Gavranović 18,99 €9,49 €/l
- EMO ADRIA D.O.O LONAC VISOKI S POKLOPCEM22CM 4,9L TONKA EAnajniže u Bosi 24,99 €5,10 €/l
- EMO ADRIA D.O.O LONAC TONKA VISOKI S POKL.24CM 6,3L EAnajniže u NTL-u 27,99 €4,44 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?