EXTRA PIPO 200 g
Najniža danas
1,56 €
7,80 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,56 €7,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,56 € (3.10.)
1,56 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850220449564. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,56 € (+7%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2563, 3.10.2026. (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PP HRENOVKE EXTRA XXL 1200gnajniže u Kauflandu 2,79 €2,33 €/kg
- Perutnina HRENOVKA PILEĆA EXTRA 200 gnajniže u Tommyju 1,05 €5,25 €/kg
- PERUTNINA PTUJ - PIPO D.O.O. ČAKOVE NAREZAK 200 g EXTRAnajniže u Bosi 1,56 €7,80 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. POSEBNA EXTRA PILEĆA 1000 g PERUTNINAnajniže u Lidlu 2,49 €2,49 €/kg
- PERUTNINA HRENOVKA EXTRA COCTAIL 340 gnajniže u Stridonu 1,59 €4,68 €/kg
- PERUTNINA PT EXTRA PILEĆA KOBASICA 500g PERUTNINAnajniže u NTL-u 1,69 €3,38 €/kg