Pickies Kobasica pileća Cheese210g
Najniža danas
3,69 €
17,57 €/kg · u 2 lanca
u Kauflandu
Prosječna
3,84 € 2 lanca
Najviša
3,99 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 3,69 €17,57 €/kg
- Ribola 3,99 €19,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 3,69 € (3.10.)
3,69 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850220444767. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
3,69 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Pickies Pickies Kobasica pileća Classic 210gnajniže u Kauflandu 3,69 €17,57 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA DIMLJENA SIR 210 g PICKIES PERUTNINAnajniže u Lidlu 2,45 €11,67 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA DIMLJENA SIR I ČILI 210 g PICKIES PERUTNINAnajniže u NTL-u 2,99 €14,24 €/kg
- Pickies Pickies Kobasica pileća chili&cheese210gnajniže u Kauflandu 3,69 €17,57 €/kg
- PICKIES PICKIES PILEĆA DIM KOBASICA 210 gnajniže u Lidlu 2,45 €11,67 €/kg
- PP CCA1KG PP PICKIES PILE.DIM.KOBnajniže u Metrou 10,38 €10,38 €/kg