KOBAS PICKIES 210 g PIL.DIMLJ.
2,99 €
14,24 €/kg · u 10 lanaca
u NTL-u
Prosječna
3,66 € 10 lanaca
Najviša
4,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 2,99 €14,24 €/kg
- Trgocentarakcija 2,99 €14,24 €/kg
- Bosoakcija 3,00 €14,29 €/kg
- KTC 3,49 €16,62 €/kg
- Plodine 3,69 €17,57 €/kg
- Konzum 3,99 €19,00 €/kg
- Studenac 3,99 €19,00 €/kg
- Tommy 3,99 €19,00 €/kg
- Vrutak 3,99 €19,00 €/kg
- Trgovina Krk 4,49 €21,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838977056884. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
2,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P220, 3.10.2026. (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
- Boso
-
3,00 €; akcija je počela prije naših zapisa (-29%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
3,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Studenac
-
3,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
3,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
4,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA DIMLJENA SIR 210 g PICKIES PERUTNINAnajniže u Lidlu 2,45 €11,67 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA DIMLJENA SIR I ČILI 210 g PICKIES PERUTNINAnajniže u NTL-u 2,99 €14,24 €/kg
- PP CCA1KG PP PICKIES PILE.DIM.KOBnajniže u Metrou 10,38 €10,38 €/kg
- PERUTNINA PTUJ - PIPO d.o.o. PP PILEĆA DIMLJENA KOBASICA 370g PICKIESnajniže u lancu Gavranović 6,29 €17,00 €/kg
- PERUTNINA PTUJ - PIPO d.o.o. PP PILEĆA DIM.KOBASICA SA SIROM 370g PICKIESnajniže u lancu Gavranović 6,29 €17,00 €/kg