NAREZAK 150 g VINDIJ
1,39 €
9,27 €/kg · u 8 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,68 € 8 lanaca
Najviša
1,99 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,39 €9,27 €/kg
- Studenacakcija 1,40 €9,33 €/kg
- Tommy 1,65 €11,00 €/kg
- Vrutak 1,71 €11,40 €/kg
- Ribola 1,72 €11,47 €/kg
- NTL 1,75 €11,67 €/kg
- Trgovina Krk 1,79 €11,93 €/kg
- Trgocentar 1,99 €13,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159130083. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.34, 3.10.2026. (J.Jelačića 99, Samobor)
- Studenac
-
1,40 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
1,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10183, 3.10.2026. (LEOPOLDA MANDIĆA 18, DUGOPOLJE)
- Vrutak
-
1,71 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
1,72 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 006, 3.10.2026. (Kralja Kresimira 1 Kastel Kambelovac)
- NTL
-
1,75 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Trgovina Krk
-
1,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Trgocentar
-
1,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CEKIN SENDVIČ NAREZAK SA SIROM VINDIJAnajniže u Plodinama 5,17 €
- VINDIJA D.O.O. SOK COCTAIL 1L NARANČA-JABUKA VINDInajniže u Stridonu 0,80 €0,80 €/l
- VINDIJA VINDI SOK VINDI NARANCA NEKTARINA 1 Lnajniže u Stridonu 0,89 €0,89 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK VINDI LIMUN-NARANČA 2 L BRIK VINDIJAnajniže u KTC-u 1,99 €0,99 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK COCTAIL NARANČA-JABUKA 0,25 L VINDIJAnajniže u Stridonu 0,40 €1,60 €/l
- VINDI NEKTAR VINDI DISNEY NAR+VIT 0.235 Lnajniže u Trgocentru 0,59 €2,51 €/l