PUREĆA POSEBNA 1200g VINDIJA
2,69 €
2,24 €/kg · u 3 lanca
u Trgocentru
Prosječna
3,59 € 3 lanca
Najviša
4,09 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 2,69 € je ispod 30-dnevnog minimuma (3,79 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 2,69 €2,24 €/kg
- KTC 3,99 €3,33 €/kg
- NTL 4,09 €3,41 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159129155. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
2,69 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,79 €, 13.9.) (-54%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- NTL
-
4,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PUREĆA POSEBNA 500 g VINDONnajniže u Konzumu akcija 1,59 €3,18 €/kg
- VINDON PUREĆA POSEBNA 1000g VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 2,39 €2,39 €/kg
- VINDIJA VINDON PRERADA POSEBNA PURECA S PAPRIKOM 500 G VINDON (12835)najniže u Plodinama 1,99 €3,98 €/kg
- VINDIJA VINDON PRERADA POSEBNA PURECA S PAPRIKOM 1000 G VINDON (12836)najniže u Kauflandu akcija 2,39 €2,39 €/kg
- PUREĆA POSEBNA 100g VINDVACnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €14,90 €/kg