POLIKO CEKIN 250 g
1,76 €
7,04 €/kg · u 5 lanaca
u Ribolu
Prosječna
2,12 € 5 lanaca
Najviša
2,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,76 €7,04 €/kg
- Plodine 1,79 €7,16 €/kg
- Stridon 2,09 €8,36 €/kg
- Boso 2,45 €9,80 €/kg
- Trgocentar 2,49 €9,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159122019. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,76 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 009, 3.10.2026. (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Stridon
-
2,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Boso
-
2,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Trgocentar
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Cekin Cekin Poliko Premium 1000 gnajniže u Kauflandu 4,89 €4,89 €/kg
- Cekin POLIKO PREMIUM VINDIJA 500 gnajniže u Stridonu 1,72 €3,44 €/kg
- VINDIJA D.O.O. SALAMA POLIKO 1200 g XXL VINDIJAnajniže u Trgocentru akcija 2,99 €2,49 €/kg
- POLIKO PREMIUM 100Gnajniže u Stridonu 1,45 €14,50 €/kg
- VINDIJA CEKIN SMRZNUTO MLADE KOKOSI POLOVICE SMRZNUTO (11138)najniže u Plodinama 1,99 €
- VINDIJA D.O.O. SALAMA SENDVIČ NAREZAK SA SIROM 500 g CEKINnajniže u Studencu akcija 1,99 €3,98 €/kg