Pariška kobasica
4,29 €
4,29 €/kg · u 6 lanaca
u Ribolu
Prosječna
4,69 € 6 lanaca
Najviša
5,01 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 4,29 €4,29 €/kg
- Trgocentar 4,49 €4,49 €/kg
- Spar 4,59 €4,59 €/kg
- Bosoakcija 4,75 €4,75 €/kg
- Konzum 4,99 €4,99 €/kg
- Metro 5,01 €5,01 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159120527. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
4,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
4,49 € (+13%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Spar
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87033, 3.10.2026. (pozega osjecka 10)
- Boso
-
4,75 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Metro
-
5,01 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Gavrilovic Kobasica pariškanajniže u Bosi akcija 7,99 €7,99 €/kg
- Gavrilovic Pariška kobasica s povrćemnajniže u lancu Djelo Vodice 6,99 €
- GAVRILOVIC PARISKA KOBASICA NARESCI 125 G GAVRILOVICnajniže u Plodinama akcija 1,49 €11,92 €/kg
- Gavrilovic PARIŠKA KOB. S POVRĆEM 350 gnajniže u Kauflandu 3,46 €9,89 €/kg
- GAVRILOVIC PARISKA KOBASICA 350 G GAVRILOVICnajniže u Kauflandu 3,46 €9,89 €/kg
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PARIŠKA 1200 g XXL VINDIJAnajniže u Stridonu 2,25 €1,88 €/kg