LIKER PELINKOVAC 1 l MARASKA
13,99 €
13,99 €/l · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
15,62 € 6 lanaca
Najviša
16,99 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 13,99 €13,99 €/l
- Jadranka 14,49 €14,49 €/l
- Vrutak 15,49 €15,49 €/l
- Stanic 15,99 €15,99 €/l
- Trgocentar 16,79 €16,79 €/l
- Ribola 16,99 €16,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850158406806. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
13,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.10, 3.10.2026. (Lj.Posavskog 23, V.Gorica)
- Jadranka
-
14,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
15,49 € (+3%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Stanic
-
15,99 € (+3%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Trgocentar
-
16,79 € (+27%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Ribola
-
16,99 € (+3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 092, 3.10.2026. (Miroslava Krleže 1a Zadar)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARASKA 0,1LX4 MARAS.LIKER PELIN.najniže u Metrou 5,69 €14,23 €/l
- MARASKA LIKER PELINKOVAC 1L MARASKAnajniže u Metrou 14,35 €14,35 €/l
- MARASKA PELINKOVAC TONIC 4X0,33 l LIMENKAnajniže u Ribolu 8,99 €6,81 €/l
- MARASKA LIKER PELINKOVAC HERITAGE 0.7Lnajniže u Stridonu 15,99 €22,84 €/l
- MARASKA PELINKOVAC PREMIUM BLUE 0,7 l LIKERnajniže u lancu Djelo Vodice 18,58 €26,54 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. PELINKOVAC TONIC 0,33L LIM. MARASKAnajniže u Stridonu 1,56 €4,73 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto15,96 € · 2.10.2026.