Maraska Amarena Liker 21% 1 l
12,59 €
12,59 €/l · u 12 lanaca
u Stridonu
Prosječna
14,67 € 12 lanaca
Najviša
15,79 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 12,59 €12,59 €/l
- KTC 13,99 €13,99 €/l
- Djelo Vodice 14,49 €14,49 €/l
- Tommy 14,49 €14,49 €/l
- Gavranović 14,59 €14,59 €/l
- Studenac 14,89 €14,89 €/l
- Vrutak 14,89 €14,89 €/l
- Kaufland 14,99 €14,99 €/l
- Konzum 14,99 €14,99 €/l
- Plodine 14,99 €14,99 €/l
- NTL 15,39 €15,39 €/l
- Trgocentar 15,79 €15,79 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850158401085. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
12,59 € (-2%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- KTC
-
13,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Djelo Vodice
-
14,49 € (+4%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
14,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10339, 3.10.2026. (ČATRNJA 172, ČATRNJA RAKOVICA)
- Gavranović
-
14,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Studenac
-
14,89 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
14,89 € (+15%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
14,99 € (+15%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
14,99 € (+15%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
14,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- NTL
-
15,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
15,79 € (+9%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARASKA LIKER AMARENA INAMORANA MADRE BADESSA 20% 0,7 Lnajniže u lancu Stanic 19,99 €28,56 €/l
- MARASKA AMARENA PREMIUM MARASKA 0,7 l LIKERnajniže u lancu Djelo Vodice 18,58 €26,54 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LIKER VIŠNJEVAC AMARENA 0,1Lnajniže u Studencu akcija 0,50 €5,00 €/l
- MARASKA LIKER VIŠNJEVAC 0.7L MARASKAnajniže u Trgocentru akcija 8,99 €12,84 €/l