Kutjevo Chardonnay
6,19 €
8,25 €/l · u 10 lanaca
u Lidlu
Prosječna
9,10 € 10 lanaca
Najviša
12,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 6,19 €8,25 €/l
- Stridon 6,54 €8,72 €/l
- Djelo Vodice 8,49 €11,32 €/l
- Spar 8,59 €11,45 €/l
- Studenac 8,99 €11,99 €/l
- Jadrankaakcija 9,79 €13,05 €/l
- Plodine 9,90 €13,20 €/l
- Tommy 9,95 €13,27 €/l
- Vrutak 9,99 €13,32 €/l
- Trgovina Krk 12,59 €16,79 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850156001102. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
6,19 € (-23%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Stridon
-
6,54 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Djelo Vodice
-
8,49 € (-15%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
8,59 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Studenac
-
8,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T053, 3.10.2026. (Put Gaja 17, IMOTSKI)
- Jadranka
-
9,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-2%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
9,90 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Tommy
-
9,95 € (-1%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
9,99 € (+25%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
12,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121056, 3.10.2026. (Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DJAKOVACKA VINA VINO DJAKOVACKI CHARDONAY 0,75 Lnajniže u Studencu akcija 2,00 €2,67 €/l
- KUTJEVO *PJENUŠAC KUTJEVO DE GOTHO CHARDONNAY 0.75L -6/1-najniže u lancu Vrutak 16,99 €22,65 €/l
- VINARIJA KUTJEVO CHARDONNAY SUR LIE DE GOTHO AUREUS 0.75 KUTJEVOnajniže u Stridonu 13,19 €17,59 €/l
- PERAK KUTJEVO *CHARDONNAY PERAK 0.75L VRH SUHO 2024 -6/1-najniže u lancu Vrutak 8,48 €11,31 €/l