MIJEŠANO MLJEVENO MESO 540G PIK VRBOVEC
Najniža danas
4,99 €
9,24 €/kg · u 1 lancu
u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 4,99 €9,24 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,99 € (26.9.)
4,99 €
26.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850139456370. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
4,99 € (+2%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MIJEŠANO MLJEVENO MESO 540 gnajniže u KTC-u 3,99 €7,39 €/kg
- MAP PAKIRANJA MIJE. MLJEV. MESO E850 Gnajniže u Plodinama 7,39 €8,69 €/kg
- PIK VRBOVEC MIJEŠ MLJEV MESO 850g MA PIK VRBOVECnajniže u Konzumu akcija 5,79 €6,81 €/kg
- PIK VRBOVEC MIJEŠ MLJEV MESO 540g (MA)najniže u KTC-u 3,99 €7,39 €/kg
- PIK VRBOVEC MIJEŠANO MLJEV MESO LIGHT 540G (MA)najniže u Konzumu 5,99 €11,09 €/kg
- PIK VRBOVEC / FRESH MEAT MIJEŠANO MLJEVENO MESO 1 KGnajniže u Studencu akcija 6,29 €6,29 €/kg