PIK PLJESKAVICA 400g
2,89 €
7,22 €/kg · u 4 lanca
u Metrou
Prosječna
3,63 € 4 lanca
Najviša
4,15 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 2,89 €7,22 €/kg
- KTC 3,49 €8,72 €/kg
- Gavranović 3,99 €9,97 €/kg
- Konzum 4,15 €10,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850139435726. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
2,89 € (-7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S11, 3.10.2026. (SLAVONSKA AVENIJA 71, ZAGREB - SESVETE)
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ42, 3.10.2026. (PETRA PRERADOVIcA 2 PITOMACA)
- Gavranović
-
3,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Konzum
-
4,15 € (+16%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIK PLJE.SA SIR.400 g PIK VRBOVECnajniže u NTL-u 3,69 €9,22 €/kg
- PIK VRBOVEC PLUS D.O.O. PLJESKAVICA 400 g (MA) PIKnajniže u NTL-u 2,89 €7,22 €/kg
- PIK VRBOVEC PLJESKAVICA SA SIROM 400g PIKnajniže u lancu Jadranka 3,89 €9,72 €/kg
- PIK VRBOVEC PIK PLJESKAVICA 3KG VRBOVECnajniže u Stridonu 9,59 €3,20 €/kg
- PIK VRBOVEC 100GR-2,4KG PLJESKAVICA SVJEŽAnajniže u KTC-u 7,99 €7,99 €/kg
- ASCOMMERCE D.O.O. PIKANT ZA ČEV.I PLJES.60g ASCOM.najniže u KTC-u 0,93 €15,50 €/kg