Pik Mortadela 300 g
3,99 €
13,30 €/kg · u 5 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
4,54 € 5 lanaca
Najviša
4,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 3,99 €13,30 €/kg
- Lidl 3,99 €13,30 €/kg
- Metro 4,75 €15,83 €/kg
- Plodine 4,99 €16,63 €/kg
- Spar 4,99 €16,63 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850139180398. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
3,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 6030, 3.10.2026. (Novigradska ulica 22 Umag)
- Lidl
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Metro
-
4,75 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
4,99 € (-17%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIK MORTADELA S MASLINAMA NAR 150g MAnajniže u Lidlu 2,19 €14,60 €/kg
- PIK MORTADELA VAC PIK VRBOVECnajniže u Studencu akcija 7,99 €
- PIK MORTADELA PIK NAR 150g MA PIK VRBOVEnajniže u lancu Stanic 2,25 €15,00 €/kg
- Pik Mortadela Piknajniže u Plodinama 7,90 €
- Pik MORTADELA 500 gnajniže u KTC-u 5,49 €10,98 €/kg
- PIK MORTADELA S MASLIN VAC PIK VRBOVECnajniže u Konzumu 10,89 €10,89 €/kg