Salama slavonska
Najniža danas
14,73 €
14,73 €/kg · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
16,85 € 2 lanca
Najviša
18,97 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 14,73 €14,73 €/kg
- Spar 18,97 €18,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 14,73 € (3.10.)
14,73 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850133812707. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
14,73 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
18,97 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZITO DOBRO SALAMA SLAVONSKA DOBROnajniže u Plodinama 16,85 €
- Dobro SLAVONSKA NAREZAK 250 gnajniže u Kauflandu 4,80 €19,20 €/kg
- ZITO DOBRO SLAVONSKA SALAMA NAREZAK 80 G DOBROnajniže u Stridonu 1,33 €16,62 €/kg
- DOBRO 500G DOBRO-SALAMA SLAVON.NAR.najniže u Metrou 9,01 €18,02 €/kg
- VINDON ŠUNKA PUREĆA SLAVONKA NAR 100gnajniže u Ribolu 2,25 €2,25 €/kg
- RIO MARE SALATA TUNA SLANUTAK 160 G RIO MAREnajniže u KTC-u 2,15 €13,44 €/kg