Dobro Pršut narezak 500g
8,85 €
17,70 €/kg · u 9 lanaca
u Stridonu
Prosječna
13,91 € 9 lanaca
Najviša
16,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 8,85 €17,70 €/kg
- Kauflandakcija 10,99 €21,98 €/kg
- Konzum 10,99 €21,98 €/kg
- Metro 14,39 €28,78 €/kg
- Plodine 14,99 €29,98 €/kg
- Tommy 14,99 €29,98 €/kg
- Studenac 15,99 €31,98 €/kg
- Spar 16,99 €33,98 €/kg
- Vrutak 16,99 €33,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850133800780. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
8,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Kaufland
-
10,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
10,99 € (-36%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Metro
-
14,39 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
14,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
14,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
15,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Spar
-
16,99 € (+42%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
16,99 € (-6%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOBRO PRŠUT DOBRO NAR 100 gnajniže u Kauflandu 3,99 €39,90 €/kg
- DOBRO 500G DOBRO-PRŠUT NARE GASTROnajniže u Metrou 143,88 €28,78 €/kg
- DOBRO PRŠUT DOBRO NAR 250gnajniže u lancu Stanic 4,00 €16,00 €/kg
- DOBRO PRŠUT DOBRO NAR 400 gnajniže u Studencu akcija 8,99 €22,47 €/kg
- DOBRO PRŠUT NARESCI 90Gnajniže u Stridonu 2,59 €28,78 €/kg
- ŽITO D.O.O. N-PRŠUT NAREZAK 90G -14/1- DOBROnajniže u lancu Vrutak 3,59 €39,89 €/kg