VINO GRAŠEVINA ĐAKOVO 0,75L
Najniža danas
3,74 €
4,99 €/l · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,74 €4,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,74 € (2.10.)
3,74 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850133262250. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,74 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87074, 3.10.2026. (zagreb zagrebacka 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINO GRAŠE.ĐAKO.0,75 L VRHnajniže u Stridonu 3,94 €5,25 €/l
- ĐAKOVAČKA VINO GRAŠEVINA ĐAKOVO 1 Lnajniže u Studencu 4,99 €4,99 €/l
- ĐAKOVAČKA VINA GRAŠEVINA 1L ĐAKOVO (6)najniže u Stridonu 4,98 €4,98 €/l
- VINO GRAŠEVINA ĐAKOVO 0,75 Lnajniže u Stridonu 4,01 €5,35 €/l
- MISNA VINA VINO GRASEVINA 0,75 L MISNA VINAnajniže u lancu Gavranović 6,99 €9,32 €/l
- KUTJEVO -VINA VINO DJAKOVACKA GRASEVINA 5 L BB KUTJEVOnajniže u Stridonu 14,50 €2,90 €/l