Hidra ISO napitak limun
4,19 €
2,10 €/l · u 12 lanaca
u Lidlu
Prosječna
4,55 € 12 lanaca
Najviša
5,19 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 4,19 €2,10 €/l
- Studenacakcija 4,19 €2,10 €/l
- NTL 4,29 €2,15 €/l
- Kaufland 4,59 €2,29 €/l
- Konzum 4,59 €2,29 €/l
- Metro 4,59 €2,29 €/l
- Plodine 4,59 €2,29 €/l
- Ribola 4,59 €2,29 €/l
- Spar 4,59 €2,29 €/l
- Tommy 4,59 €2,29 €/l
- Vrutak 4,59 €2,29 €/l
- Djelo Vodice 5,19 €2,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850131006283. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
4,19 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Studenac
-
4,19 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
- NTL
-
4,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Kaufland
-
4,59 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1130, 3.10.2026. (Obrtnicka ulica 1 Cakovec)
- Konzum
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Metro
-
4,59 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
4,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
4,59 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
4,59 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
5,19 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. HIDRA ISO FUNKCIONALNO PIĆE LIMUN 0,33L LIMENKAnajniže u Metrou 0,91 €2,76 €/l
- HIDRA NAPITAK HIDRA ISO 0.5Lnajniže u Metrou 1,25 €2,50 €/l
- Hidra Iso Hidra Iso Piće bezal.gaz.lim.0,5L ST. PBnajniže u Stridonu 1,27 €2,54 €/l
- HIDRA NAPITAK HIDRA VITAL 0.33 lnajniže u Metrou 0,91 €2,76 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. HIDRA UP FUNKCIONALNO PIĆE NARANČA 0,33L LIMENKAnajniže u Metrou 0,91 €2,76 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. HIDRA UP FUNKCIONALNO PIĆE NARANČA 4X0,5L LIMENKAnajniže u Lidlu 4,19 €2,10 €/l