PIVO OŽUJSKO AMBER 0.50 (20) pov
Najniža danas
0,99 €
1,98 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,99 €1,98 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,99 € (3.10.)
0,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850131002469. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.33, 3.10.2026. (Zagrebačka 72A, Sv.I.Zelina)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO OŽUJSKO 0,5L POV. BOCA ZGB.PIVOVARAnajniže u Stridonu 1,05 €2,10 €/l
- OŽUJSKO PIVO OŽUJSKO GREJP 0.50 POV BOCAnajniže u Stridonu 1,19 €2,38 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO OŽUJSKO LIMUN 0,5L POV. BOCAnajniže u Stridonu 1,19 €2,38 €/l
- OŽUJSKO PIVO OŽUJSKO COOL 0.5L POV AMB BEZALnajniže u Stridonu 1,19 €2,38 €/l
- TOMISLAV PIVO TOMISLAV 0.5L POV AMB ZG PIVnajniže u Kauflandu 1,29 €2,58 €/l