FLIPS BOBI 2x90 g
1,89 €
10,50 €/kg · u 3 lanca
u Bosi
Prosječna
2,19 € 3 lanca
Najviša
2,48 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,89 €10,50 €/kg
- Gavranović 2,19 €12,17 €/kg
- Trgocentar 2,48 €13,78 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850120500181. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
2,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
2,48 € (+15%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BOBI BOBI FLIPS 40 Gnajniže u Studencu akcija 0,39 €9,75 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS 90 g BOBInajniže u Lidlu 0,65 €7,22 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS KUKURUZNI 80 G BOBInajniže u Konzumu akcija 0,66 €8,25 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS KUKURUZNI 35 g BOBInajniže u NTL-u 0,40 €11,43 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS 180g (2x90 g) BOBInajniže u Stridonu 1,13 €6,28 €/kg
- BOBI BOBI FLIPS PARTY BAG 270 Gnajniže u Konzumu akcija 1,79 €6,63 €/kg