OSLIĆ FILET 500g LEDO
Najniža danas
4,91 €
9,82 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
5,24 € 2 lanca
Najviša
5,57 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 4,91 €9,82 €/kg
- Ribola 5,57 €11,14 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,91 € (3.10.)
4,91 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116860411. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
4,91 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.69, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 2, Mala Gorica)
- Ribola
-
5,57 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 023, 3.10.2026. (POLJIČKA 71 SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Ledo FILET OSLIĆA PANIR. LEDO 400 gnajniže u Lidlu 4,49 €11,23 €/kg
- LEDO PANIRANI FILET OSLIĆA 400g LEDOnajniže u Ribolu akcija 5,49 €13,73 €/kg
- LEDO OSLIĆ FILET 800g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 7,99 €9,99 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. OSLIĆ FILET 400 g LEDOnajniže u Bosi akcija 3,80 €9,50 €/kg
- PANIRANI FILET OSLIĆA LEDOnajniže u Studencu 10,35 €2,59 €/kg
- LEDO OSLIĆ FILET LEDOnajniže u Stridonu 11,68 €11,68 €/kg