SLADOLED 6l PISTACIJA
21,65 €
3,61 €/l · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
31,11 € 3 lanca
Najviša
46,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 21,65 €3,61 €/l
- Studenac 24,69 €4,12 €/l
- Djelo Vodice 46,99 €7,83 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116819587. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
21,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
24,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Djelo Vodice
-
46,99 € (+31%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CDO SLADOLED PIST. VAN. NUGAT 1000 ml CDOnajniže u Kauflandu 1,59 €1,59 €/l
- MAGNUM SLADOLED PISTACIJA 3X90 ML MAGNUMnajniže u Sparu akcija 5,99 €22,19 €/l
- BARATTOLINO SLADOLED VANILIJA I PISTACIJA 800 ML BARATTOLINOnajniže u Kauflandu 3,19 €3,99 €/l
- MAGNUM SLADOLED PISTACIJA 90 ML MAGNUMnajniže u Sparu akcija 1,79 €19,89 €/l
- Delta Delta Sladoled lješnj.pistac.stracc.2 Lnajniže u Kauflandu 1,89 €0,94 €/l
- Häagen Dazs SLAD.HD PISTACIJ.CREAM 420 mlnajniže u Sparu 6,99 €16,64 €/l