VIšNJA 450g LEDO
2,25 €
5,00 €/kg · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
2,34 € 3 lanca
Najviša
2,39 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,25 €5,00 €/kg
- Djelo Vodice 2,39 €5,31 €/kg
- Ribola 2,39 €5,31 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116785769. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,25 € (-13%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 003, 3.10.2026. (Gospojska strada 1 Kastel Sucurac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Ledo SAV.LEDO S TAMN.ČOK./VIŠ.500 gnajniže u Lidlu 2,99 €5,98 €/kg
- LEDO VIŠNJA 300g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 2,99 €9,97 €/kg
- VIŠNJA UG 2,5KG,LEDOnajniže u Stridonu 17,46 €6,98 €/kg
- VIŠNJA 2,5KG LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 27,99 €11,20 €/kg
- QUATTRO QUATTRO JOY JAG. VIŠ. ZUP 1650ML LEDOnajniže u Stridonu 5,99 €3,63 €/l
- LED.ČAJ JANA VIŠNJA-CRNI ČAJ 1,5Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,46 €0,97 €/l