Ledo Mahuna žuta 700g
2,39 €
3,41 €/kg · u 8 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
2,98 € 8 lanaca
Najviša
3,49 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 2,39 €3,41 €/kg
- Lidl 2,49 €3,56 €/kg
- KTC 2,99 €4,27 €/kg
- Konzum 2,99 €4,27 €/kg
- Studenac 3,09 €4,41 €/kg
- Vrutak 3,19 €4,56 €/kg
- Trgocentar 3,21 €4,59 €/kg
- Boso 3,49 €4,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116058658. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
2,39 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1130, 3.10.2026. (Obrtnicka ulica 1 Cakovec)
- Lidl
-
2,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ48, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 48 VRBOVEC)
- Konzum
-
2,99 € (+20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0201, 3.10.2026. (BJELOVARSKA 48B, SESVETE)
- Studenac
-
3,09 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
3,19 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
- Trgocentar
-
3,21 € (+11%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Boso
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO MAHUNA ŽUTA 400g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €3,73 €/kg
- FRESCO MAHUNA ŽUTA FRESCO 400g L LEDOnajniže u Stridonu 0,97 €2,42 €/kg
- LEDO MAHUNA ŽUTA 450 g LEDOnajniže u Ribolu 1,86 €4,13 €/kg
- LEDO, ZAGREB MAHUNA ŽUTA 2,5 KG, LEDOnajniže u Stridonu 5,44 €2,18 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. MAHUNA ŽUTA 2,5kg LEDOnajniže u Stridonu 4,91 €