ČAJ UVIN H 50 g NATURAVITA (24)
Najniža danas
1,83 €
36,60 €/kg · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,83 €36,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,83 € (3.10.)
1,83 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850114401289. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.46, 3.10.2026. (Karlovačka 8, Vojnić)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CEDEVITA CAJEVI - NATURAVITA CAJ UVIN H 60 G NATURAVITAnajniže u Kauflandu 2,29 €38,17 €/kg
- CEDEVITA CAJEVI - NATURAVITA CAJ INSTANT UVIN 180 G NATURAVITAnajniže u Kauflandu 6,69 €37,17 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČAJ UVIN H 20X1,5 g FV NATURAVITAnajniže u lancu Jadranka akcija 1,99 €66,33 €/kg
- NATURAVITA NATURAVITA UVIN H FILTER 20 X 1.5 g (12)najniže u Stridonu 1,60 €1.066,67 €/kg