Badel domaći 35% 0,5 l
6,99 €
13,98 €/l · u 14 lanaca
u Plodinama
Prosječna
7,30 € 14 lanaca
Najviša
8,39 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 6,99 €13,98 €/l
- Studenac 6,99 €13,98 €/l
- Djelo Vodice 7,02 €14,04 €/l
- KTC 7,02 €14,04 €/l
- Kaufland 7,02 €14,04 €/l
- Spar 7,02 €14,04 €/l
- Konzum 7,05 €14,10 €/l
- Tommy 7,05 €14,10 €/l
- Metro 7,10 €14,20 €/l
- Trgocentar 7,49 €14,98 €/l
- NTL 7,59 €15,18 €/l
- Gavranović 7,69 €15,38 €/l
- Boso 7,78 €15,56 €/l
- Trgovina Krk 8,39 €16,78 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850112145123. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
6,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Studenac
-
6,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
7,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
7,02 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
7,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
7,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
7,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
7,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
7,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Trgocentar
-
7,49 € (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
7,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
7,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Boso
-
7,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2415, 3.10.2026. (GLAVNA 57, Borovo)
- Trgovina Krk
-
8,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BADEL 1862 BADEL DOMAĆI 1 Lnajniže u Plodinama 10,99 €10,99 €/l
- BADEL Domaći 35%najniže u Stridonu 1,55 €15,50 €/l
- BADEL 1862 D.D. DOMAĆI RUM 0,10 L BADEL 1862najniže u Metrou 1,38 €13,80 €/l
- BADEL BADEL DOMAĆI 0,5 lnajniže u Konzumu 1,50 €3,00 €/l
- BADEL DOMAĆI 1/1/ RUMBA BADEL (6)najniže u Konzumu 0,20 €0,20 €/l
- BADEL DOMAĆI 0.20 (12) BADEL (2021)najniže u Konzumu 0,20 €1,00 €/l