Vodka Trojka 37,5% 1 l
7,99 €
7,99 €/l · u 10 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
10,16 € 10 lanaca
Najviša
13,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 7,99 €7,99 €/l
- Metro 8,60 €8,60 €/l
- Stridon 8,78 €8,78 €/l
- Plodine 9,99 €9,99 €/l
- KTC 10,02 €10,02 €/l
- Spar 10,02 €10,02 €/l
- Konzum 10,05 €10,05 €/l
- Kaufland 10,99 €10,99 €/l
- Studenac 11,69 €11,69 €/l
- Trgovina Krk 13,49 €13,49 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850112144027. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
7,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
8,60 € (-11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stridon
-
8,78 € (-16%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Plodine
-
9,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- KTC
-
10,02 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Spar
-
10,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
10,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Kaufland
-
10,99 € (+10%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Studenac
-
11,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
13,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BADEL 1862 D.D. VODKA TROJKA 0,7 L BADELnajniže u NTL-u 6,49 €9,27 €/l
- BADEL 1862 D.D. VODKA 0,1 L TROJKAnajniže u Studencu akcija 1,49 €14,90 €/l
- TROJKA 0,1L VODKA TROJKA 15/1najniže u Metrou 28,09 €18,73 €/l
- VODKA TROJKA 1Lnajniže u lancu Djelo Vodice 11,99 €11,99 €/l
- BADEL 1862 d.d. VODKA TROJKA 0,2L PLJOSKA BADELnajniže u Bosi akcija 2,69 €13,45 €/l