Badel pelinkovac gorki liker 31% 0,7 l
10,99 €
15,70 €/l · u 18 lanaca
u Stridonu
Prosječna
13,00 € 18 lanaca
Najviša
15,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 10,99 €15,70 €/l
- Metro 12,10 €17,29 €/l
- Djelo Vodice 12,49 €17,84 €/l
- KTC 12,49 €17,84 €/l
- Plodine 12,49 €17,84 €/l
- Tommy 12,49 €17,84 €/l
- Vrutak 12,49 €17,84 €/l
- Kaufland 12,52 €17,89 €/l
- Spar 12,52 €17,89 €/l
- Konzum 12,55 €17,93 €/l
- Gavranović 12,79 €18,27 €/l
- Jadranka 12,99 €18,56 €/l
- Studenac 13,69 €19,56 €/l
- NTL 13,89 €19,84 €/l
- Boso 13,98 €19,97 €/l
- Trgocentar 13,99 €19,99 €/l
- Ribola 14,02 €20,03 €/l
- Trgovina Krk 15,49 €22,13 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850112110756. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
10,99 € (-13%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.66, 3.10.2026. (Ulica Stjepana i A.Radića 20, Glina)
- Metro
-
12,10 € (-5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
12,49 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
12,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
12,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Tommy
-
12,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
12,49 € (-4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
12,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
12,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
12,55 € (+14%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Gavranović
-
12,79 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Jadranka
-
12,99 € (-4%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
13,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
13,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Boso
-
13,98 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
13,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
14,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgovina Krk
-
15,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BADEL 1862 LIKER PELINKOVAC GORKI BOX BADE 0.7Lnajniže u Konzumu 13,05 €18,64 €/l
- BADEL 1862 d.d. PELINKOVAC GORKI 0,2L PLJOSKA BADELnajniže u Konzumu akcija 3,18 €15,90 €/l
- BADEL 1862 D.D. LIKER PELINKOVAC GORKI 1L BADEL 1862najniže u Stridonu 13,75 €13,75 €/l
- BADEL 1862 D.D. LIKER PELINKOVAC GORKI 0,10L BADEL 1862najniže u Metrou 1,43 €14,30 €/l
- LIKERI BADEL PELINKOVAC GORKI 0,7 L GIFT BOX + CASAnajniže u Metrou 13,98 €19,97 €/l
- BADEL MINI LIKER PELIN 100 ml GORKI BADELnajniže u Bosi akcija 1,55 €15,50 €/l