SRED.ZA ČIŠĆ. SANITAR ORIGINAL 750ml LABUD
Najniža danas
3,09 €
4,12 €/l · u 1 lancu
u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 3,09 €4,12 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,09 € (2.10.)
3,09 €
26.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850111502415. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
3,09 € (+37%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SANITAR SANITAR ORIG FOREST FRESH 750mlnajniže u Studencu akcija 1,00 €1,33 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE ORIGINAL XXL 1,25 L SANITARnajniže u Lidlu 1,99 €1,59 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CITRUS FRESH/ZA KAMENAC+DEZ 750 ml SANITARnajniže u Studencu akcija 1,00 €1,33 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE ORIGINAL 750 ml SANITARnajniže u Stridonu 1,72 €2,29 €/l
- SANITAR 5L WC SANITARnajniže u Metrou 8,11 €1,62 €/l
- SANITAR SANITAR 750 ML LAVANDAnajniže u Stridonu 1,72 €2,29 €/l