150G ZBREGOV VOĆNI JOGURT MIX
Najniža danas
11,25 €
3,75 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 11,25 €3,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 11,25 € (2.10.)
11,25 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850108837766. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
11,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Z BREGOV JOGURT VOĆNI MIX 400g Z BREGOVnajniže u Kauflandu akcija 1,15 €2,88 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI MIX Z BREGOV 150 g VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,45 €3,00 €/kg
- Z BREGOV JOGURT VOĆNI DRINK 150 g MIX Z BREGOVnajniže u lancu Jadranka akcija 0,55 €3,67 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI JAGODA ŠUMSKO VOĆE Z BREGOV 150 g VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,45 €3,00 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT ZBREGOV EUFORIJA VANILIJA MIX 150 g VINDIJAnajniže u Ribolu 0,58 €3,87 €/kg