Vindija svježi sir polumasni 900 g
3,75 €
4,17 €/kg · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
4,78 € 3 lanca
Najviša
5,89 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 3,75 €4,17 €/kg
- KTC 4,69 €5,21 €/kg
- Studenac 5,89 €6,54 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108058635. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
3,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
4,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Studenac
-
5,89 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. SIR SVJEŽI POLUMASNI 500 g VINDIJAnajniže u Studencu 2,39 €4,78 €/kg
- TOJETO SIR SVJEŽI POLUMASNI 500 g TOJETOnajniže u NTL-u 1,79 €3,58 €/kg
- VINDIJA-VINDIJA SIREVI SIR SVJEZI 18% RINFUZO VINDIJAnajniže u Plodinama 4,40 €
- Z BREGOV SIR SVJEŽI POLUMASNI 250 g Z BREGOV VINDIJAnajniže u Ribolu 1,23 €4,92 €/kg
- DOMAĆA KRAVICA SIR.SVJEŽI 500 g KRAVICAnajniže u lancu Jadranka akcija 1,99 €3,98 €/kg