'z bregov Kefir 3,5% m.m.
2,09 €
2,09 €/kg · u 19 lanaca
u Sparu
Prosječna
2,58 € 19 lanaca
Najviša
3,09 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 2,09 € je ispod 30-dnevnog minimuma (2,59 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 2,09 €2,09 €/kg
- Stridon 2,09 €2,09 €/kg
- Studenacakcija 2,09 €2,09 €/kg
- Trgocentarakcija 2,19 €2,19 €/kg
- Gavranović 2,49 €2,49 €/kg
- Jadranka 2,59 €2,59 €/kg
- KTC 2,59 €2,59 €/kg
- Kaufland 2,59 €2,59 €/kg
- Konzum 2,59 €2,59 €/kg
- Lidl 2,59 €2,59 €/kg
- Plodine 2,59 €2,59 €/kg
- Ribola 2,59 €2,59 €/kg
- Tommy 2,59 €2,59 €/kg
- Vrutak 2,59 €2,59 €/kg
- Stanic 2,79 €2,79 €/kg
- Djelo Vodice 2,89 €2,89 €/kg
- Bosoakcija 2,99 €2,99 €/kg
- NTL 2,99 €2,99 €/kg
- Trgovina Krk 3,09 €3,09 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108037531. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,09 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,59 €, 29.9.) (-17%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Stridon
-
2,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Studenac
-
2,09 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
2,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-16%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Gavranović
-
2,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Jadranka
-
2,59 € (-10%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,59 € (+2%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
2,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
2,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
2,59 € (+2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,59 € (+4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Stanic
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Djelo Vodice
-
2,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Boso
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-9%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- NTL
-
2,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
3,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Z'BREGOV KEFIR Z BRE 400 g 3,5% MMnajniže u Bosi 1,50 €3,75 €/kg
- VINDIJA D.O.O. KEFIR 3,5% 200 g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,49 €2,45 €/kg
- Z BREGOV KEFIR 3.5% 400g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,85 €2,12 €/kg
- Z BREGOV KEFIR SUPER 3%MM 750g Z BREGOVnajniže u Sparu akcija 1,69 €2,25 €/kg
- VINDIJA D.O.O. KEFIR SUPER JAGODA 330 g PET VINDIJAnajniže u lancu Jadranka akcija 1,09 €3,30 €/kg
- Z BREGOV KEFIR 3.5%MM TREX 1000G VINDIJAnajniže u Lidlu 2,09 €2,09 €/kg