KISELO VRHNJE 300g 25%mm VINDIJA
1,18 €
3,93 €/kg · u 11 lanaca
u Ribolu
Prosječna
1,87 € 11 lanaca
Najviša
2,25 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,18 €3,93 €/kg
- Stridon 1,49 €4,97 €/kg
- KTC 1,69 €5,63 €/kg
- NTL 1,79 €5,97 €/kg
- Plodine 1,99 €6,63 €/kg
- Spar 1,99 €6,63 €/kg
- Trgovina Krk 1,99 €6,63 €/kg
- Vrutak 1,99 €6,63 €/kg
- Studenac 2,05 €6,83 €/kg
- Trgocentar 2,19 €7,30 €/kg
- Gavranović 2,25 €7,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108036480. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,18 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 054, 3.10.2026. (Dinka Simunovica 14B Split)
- Stridon
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- KTC
-
1,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
1,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgovina Krk
-
1,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121182, 3.10.2026. (Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA)
- Vrutak
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
2,05 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
2,19 € (+4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
2,25 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TOJETO VRHNJE KISELO 12% mm 180 g TOJETOnajniže u Bosi 0,75 €4,17 €/kg
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE KISELO 12% mm 200 g VINDIJAnajniže u Studencu akcija 0,85 €4,25 €/kg
- Z BREGOV VRHNJE KISELO ZB 20%MM 200g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,66 €3,30 €/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV KISELO VRHNJE 12% 900 G VINDIJAnajniže u Kauflandu 3,99 €4,43 €/kg
- Z BREGOV KISELO VRHNJE 24% MM 900 gnajniže u Kauflandu akcija 3,79 €4,21 €/kg
- 'z bregov Kiselo vrhnje 24% m.mnajniže u Stridonu 3,22 €3,58 €/kg