Z bregov kiselo vrhnje 12% mm 900 g
3,99 €
4,43 €/kg · u 13 lanaca
u KTC-u
Prosječna
4,28 € 13 lanaca
Najviša
4,75 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 3,99 €4,43 €/kg
- Kaufland 3,99 €4,43 €/kg
- Konzum 3,99 €4,43 €/kg
- Plodine 3,99 €4,43 €/kg
- Spar 3,99 €4,43 €/kg
- Stridon 3,99 €4,43 €/kg
- Vrutak 3,99 €4,43 €/kg
- Djelo Vodice 4,29 €4,77 €/kg
- Gavranović 4,55 €5,06 €/kg
- NTL 4,69 €5,21 €/kg
- Studenac 4,69 €5,21 €/kg
- Trgocentar 4,69 €5,21 €/kg
- Trgovina Krk 4,75 €5,28 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108036473. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Kaufland
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,99 € (+12%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
3,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Stridon
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.20, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Kostajnica)
- Vrutak
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
4,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
4,55 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- NTL
-
4,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Studenac
-
4,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Trgocentar
-
4,69 € (+18%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
4,75 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111210, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Z BREGOV VRHNJE KISELO ZB 20%MM 200g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,66 €3,30 €/kg
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE KISELO DOMAĆE ZA SIR 25% mm 300 g VINDIJAnajniže u Ribolu 1,18 €3,93 €/kg
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE KISELO 12% mm 200 g VINDIJAnajniže u Studencu akcija 0,85 €4,25 €/kg
- Z BREGOV KISELO VRHNJE 24% MM 900 gnajniže u Kauflandu akcija 3,79 €4,21 €/kg
- 'z bregov Kiselo vrhnje 24% m.mnajniže u Stridonu 3,22 €3,58 €/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV MILERAM 22% 400 G VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €4,97 €/kg