'z bregov Kiselo vrhnje 24% m.m
3,22 €
3,58 €/kg · u 9 lanaca
u Stridonu
Prosječna
4,82 € 9 lanaca
Najviša
5,55 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,22 €3,58 €/kg
- Lidl 4,49 €4,99 €/kg
- Plodine 4,49 €4,99 €/kg
- Spar 4,49 €4,99 €/kg
- Djelo Vodice 5,19 €5,77 €/kg
- Trgocentar 5,24 €5,82 €/kg
- Studenac 5,25 €5,83 €/kg
- NTL 5,49 €6,10 €/kg
- Tommy 5,55 €6,17 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108036411. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,22 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.78, 3.10.2026. (Domžalska ulica 3, Koprivnica)
- Lidl
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
4,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 013, 3.10.2026. (VRH MARTINSCICE 69D, KOSTRENA)
- Spar
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87089, 3.10.2026. (osijek kneza trpimira 14)
- Djelo Vodice
-
5,19 € (+18%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
5,24 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Studenac
-
5,25 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
5,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 31039, 3.10.2026. (Radnicka cesta 1, NOVI MAROF)
- Tommy
-
5,55 € (+19%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE KISELO DOMAĆE ZA SIR 25% mm 300 g VINDIJAnajniže u Ribolu 1,18 €3,93 €/kg
- Z BREGOV VRHNJE KISELO ZB 20%MM 200g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,66 €3,30 €/kg
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE KISELO 12% mm 200 g VINDIJAnajniže u Studencu akcija 0,85 €4,25 €/kg
- Z BREGOV KISELO VRHNJE 24% MM 900 gnajniže u Kauflandu akcija 3,79 €4,21 €/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV KISELO VRHNJE 12% 900 G VINDIJAnajniže u Kauflandu 3,99 €4,43 €/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV MILERAM 22% 400 G VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €4,97 €/kg