VRHNJ Z B 200 ml ZA KUHANJE
Najniža danas
1,79 €
8,95 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
1,83 € 2 lanca
Najviša
1,86 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,79 €8,95 €/l
- Stridon 1,86 €9,30 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,79 € (3.10.)
1,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850108033496. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2411, 3.10.2026. (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
- Stridon
-
1,86 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE ZA KUHANJE 500 ml TE VINDIJAnajniže u NTL-u 3,29 €6,58 €/l
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE ZA KUHANJE 20% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,89 €4,45 €/kg
- Dukat Vrhnje za kuh. 20%, 500gnajniže u Studencu 3,23 €6,46 €/kg
- BRZO&FINO VRHNJE ZA KUH 20% BRZO&FINO 3X200gnajniže u Dukatu 2,59 €4,32 €/kg
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE ZA KUHANJE 20 % 0,2 L VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €4,95 €/l
- Z BREGOV VRHNJE ZA KUH.0,2 L VINDIJAnajniže u Kauflandu 0,99 €4,95 €/l