KEFIR 0,9% mm 200 g VINDIJA
0,59 €
2,95 €/kg · u 11 lanaca
u Trgocentru
Prosječna
0,77 € 11 lanaca
Najviša
0,95 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 0,59 €2,95 €/kg
- Stridon 0,70 €3,50 €/kg
- Konzum 0,75 €3,75 €/kg
- Plodine 0,75 €3,75 €/kg
- Spar 0,75 €3,75 €/kg
- Tommy 0,75 €3,75 €/kg
- Vrutak 0,75 €3,75 €/kg
- KTC 0,79 €3,95 €/kg
- Studenac 0,79 €3,95 €/kg
- Jadranka 0,85 €4,25 €/kg
- Trgovina Krk 0,95 €4,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108030549. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
0,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-35%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Stridon
-
0,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Konzum
-
0,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
0,75 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
0,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
0,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
0,75 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
- KTC
-
0,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Studenac
-
0,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Jadranka
-
0,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
0,95 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. KEFIR 3,5% 200 g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,49 €2,45 €/kg
- Z BREGOV KEFIR 3.5%MM 1000G VINDIJAnajniže u Sparu akcija 2,09 €2,09 €/kg
- Vindija KEFIR ZBREGOV 330 gnajniže u Sparu akcija 1,09 €3,30 €/kg
- Z BREGOV KEFIR 3.5% 400g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,85 €2,12 €/kg
- Z BREGOV KEFIR 3.5%MM TREX 1000G VINDIJAnajniže u Lidlu 2,09 €2,09 €/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV KEFIR 0,9% 400 G VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 0,95 €2,37 €/kg