Faks Deterdž.za rublje Color 5u1 2x36/1
12,99 €
u 5 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
14,98 € 5 lanaca
Najviša
16,99 € u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 12,99 €
- Plodine 12,99 €
- NTL 14,99 €
- Lidl 16,95 €
- Stanic 16,99 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105191328
- Kaufland
-
12,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1130, 3.10.2026. (Obrtnicka ulica 1 Cakovec)
- Plodine
-
12,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- NTL
-
14,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Lidl
-
16,95 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Stanic
-
16,99 €
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR BY ORNEL 2,7L /60 PRANJA FAKSnajniže u Bosi akcija 9,99 €3,70 €/l
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR 2,7L /60 PRANJA FAKSnajniže u Sparu 12,99 €4,81 €/l
- FAKS FAKS 36/1 KAPSULE COLORnajniže u Tommyju akcija 9,49 €
- Faks DET.FAKS WHITE&COLOR 4,5 Lnajniže u NTL-u 11,99 €3,00 €/l
- FAKS FAKS KAPSULE 14 KOM COLORnajniže u NTL-u 3,99 €
- FAKS FAKS GEL 900 ml COLOR SCnajniže u NTL-u 3,99 €4,43 €/l