ARF DEOBAD 750 ml
2,29 €
3,05 €/l · u 5 lanaca
u Konzumu
Prosječna
3,27 € 5 lanaca
Najviša
4,29 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 2,29 €3,05 €/l
- Tommy 2,79 €3,72 €/l
- KTC 2,99 €3,99 €/l
- Djelo Vodice 3,99 €5,32 €/l
- NTL 4,29 €5,72 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105185723. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0067, 3.10.2026. (IVANA MEŠTROVIĆA 21, DRNIŠ)
- Tommy
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Djelo Vodice
-
3,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
4,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ARF ARF DEOBAD 650mlnajniže u Stridonu 2,19 €3,37 €/l
- Arf SREDSTVO ARF DEOBAD 650 mlnajniže u Studencu akcija 1,90 €2,92 €/l
- ARF 750 ml DEO.LAV.ISM.najniže u Ribolu 1,73 €2,31 €/l
- ARF ARF DEOBAD PET 750ML(12) SAPONIAnajniže u Stridonu 2,12 €2,83 €/l
- ARF DEOBAD 750 ml 5XDUŽEnajniže u Ribolu 1,73 €2,31 €/l